Захист від пропаганди самоотруєнь

 

Захист від пропаганди самоотруєнь

Законодавчий захист дітей та молоді від реклами та піар-кампаній, що закликають до самоотруєння

Всупереч здоровому глузду українське суспільство дозволяє олігархам від алкогольного та тютюнового бізнесу без жодної кримінальної відповідальності залучати наше молоде покоління до вживання доволених наркотиків.

Боротьба за душу і гроші кожної здорової, ще не займаної алкоголем людини, триває вдень і вночі, на вулицях усіх міст, у квартирах та будинках майже всіх українців.

Рекламою пива обліплено більшість магазинів та кіосків. Вдень і вночі курять та п’ють актори на телеекранах. Якщо не безпосередньо, то через згадування торгових марок присутня реклама алкоголю під час спортивних змагань та інших масових заходів.

Підліток, вперше опинившись навіть на короткий час у такому середовищі (не кажучи вже про те, що змушений перебувати в ньому постійно!), буває настільки вражений почутим і побаченим, що починає підсвідомо наслідувати алкогольний та тютюновий стиль життя, побоюючись бути «не таким», яким його моделює реклама.

Тому ми і звертаємося до журналістів, спеціалістів у галузі реклами, а також до активної молоді, лідерів громадських організацій:

Не залишайтеся байдужими!

Приеднуйтесь до тверезницького руху, підтримайте наші ініціативи:

  • тверезого виховання та навчання;
  • законодавчогозахисту дітей та молоді від реклами та пиар- кампаній, що закликають до самоотруєння;
  • обмеження доступності легальніх наркотиків.

Якщо не повернути тверезість нашому народу зараз — через декілька поколінь від нього просто нічого не залишиться!

Читайте також:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Fatal error: Class 'Get_links' not found in /home/svitlovo/svitlovodsk.in.ua/zhiva/wp-content/themes/Entitle/comments.php on line 41