Про нас

Інформаційний сайт «Жива» засновано у 2016 році групою однодумців, представників ГО міста Світловодська на порталі «Світловодськ в Україні»  http://www.svitlovodsk.in.ua/

Цілі та задачі сайту :

Пропагувати здоровий спосіб життя. Допомагати людям стати здоровими і легко позбутися від шкідливих звичок і залежностей. Проводити виховну , раз’яслювальну роботу . Проводити культурно – масові заходи. Допомогати в виборі методу лікування , реабілітації після лікування. Консультувати зацікавлених у зміні і зміцненні свого здоров’я людей і членів їх семей. Створення  групп реабілітації.

На сторінках сайту ви знайдете свіжі новини суспільного, культурного життя , новини руху «Здорова та твереза Україна» в Cвітловодську , лікарські поради, найкращі рекомендації і рецепти для вашого здоров’я, довголіття та краси, актуальні фото- і відеоматеріали , та багато іншого цікавого матеріалу .

Громадським журналістом на сторінках нашого видання може стати кожен – достатньо зареєструватися і створити свою сторінку . Кожен може ділитися своїми коментарями, своїми думками, порадами, рецептами тощо.

Ми постійно оновлюємо свої сторінки, додаємо рубрики та теми для обговорень, публікуємо наші статті в багатьох соц. мережах.

Бажаючим приєднатись та поспілкуватися з нами :

інтернет портал: http://www.svitlovodsk.in.ua/

група facebook: https://www.facebook.com/groups/1551041351884869/

Контактні телефони:

067-436-22-59 ;

099-20-84-615 ;

(0536) 700-236

Якщо ж ви маєте цікаву інформацію, якою бажаєте поділитися з редакцією, або зацікавлені у рекламі. Пишіть за адресоюJiwa@i.ua  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів.