Активний відпочинок продовжить ваше життя

Досить 15 хвилин фізичної активності в день, щоб знизити ризик смерті на 14%, і тим самим підвищити ймовірну тривалість життя на 3 роки — такі висновки вчених з Тайваню та Китаю, які проаналізували дані більше 400 тисяч людей.

15 хвилин активного відпочинку в день продовжують життя на 3 роки.

Про користь активного відпочинку багатьом добре відомо, але раніше мова йшла про користь вправ, тривалістю 150 хвилин на тиждень. Автори дослідження на прикладі населення Тайваню, вирішили відстежити вплив активного відпочинку в обсязі менше цього рекомендованого значення.

Були проаналізовані дані 400 тисячі осіб, які проходили стандартні медогляди протягом 12 років. На основі даних про фізичну активність добровольці були поділені на 5 груп: з дуже високою активністю, з високою активністю, з середньою активністю, з низькою і неактивні.

Далі дослідники розрахували співвідношення ризиків смерті та їх ймовірну тривалість життя кожної з груп відповідно.

Показники кожної з груп порівнювалися з аналогічними показниками неактивної групи. Результати показали, що група з низькою активністю мала на 14% менший ризик смерті, на 10% менший ризик смерті від ракових захворювань і, як наслідок, на 3 роки більшу ймовірну тривалість життя.

Група з низькою активністю — в середньому 92 хвилини фізичної активності на тиждень (близько 15 хвилин в день).

Кожні наступні 15 хвилин занять на день знижують ризик смерті на 4%, а ризик смерті від раку — на 1%. Причому ці показники однаково застосовні до всіх вікових груп обох статей.

Читайте також:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Fatal error: Class 'Get_links' not found in /home/svitlovo/svitlovodsk.in.ua/zhiva/wp-content/themes/Entitle/comments.php on line 41